Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Küçük

Nur Pastaneleri gıda üretim teknolojisi kurallarına ve yasal mevzuatlara uyarak, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını doğru ve zamanında gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Değişen piyasa koşulları doğrultusunda sektörün gereklerini yerine getirmek amacıyla bilgi ve tecrübemizi günümüz teknolojileri ile birleştirerek, kalite yönetim sisteminde sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamayı kendisine görev edinmiştir.

Nur Pastaneleri, çalışanlarının firma amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimlerini planlayarak, toplam kaliteye daha etkin katılmalarını sağlayıp ekip ruhunu geliştirmektedir.

Firmamız milli ve manevi değerlere bağlı kalarak, kendisini devletine, iş ortaklarına, çalışanlarına, tedarikçilerine ve çevresine karşı sorumlu tutmaktadır.

        Nur Pastanelerinde kalite ve hijyenden tüm çalışanlarımız birinci derecede sorumludur. En önemli ürünümüzün kalite olduğunu bilerek, kalitenin kontrolü yerine üretimini amaçladık.

Hedefimiz; müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlayıp, ürün ve hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmek ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çalışarak daima daha iyiyi aramaktır.

Gıda ürünlerinin paketlenmesi ve satışı konusunda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından aldığımız gıda üretim sertifikalarının yanı sıra, ISO 22000 ve ISO 9001-2000 kalite üretim sertifikalarına sahibiz.

ISO 22000 Belgesi neden alınır?

ISO 22000; parça, paketleme malzemesi, temizlik unsurları, katkı maddesi ve malzeme üreticileri gibi birbirleriyle ilişkili kuruluşlar dahil olmak üzere gıda zincirindeki tüm işletmeler için uygun ve gerçek anlamda uluslararası bir standarttır. ISO 22000:2005 aynı zamanda ISO 9001:2008 gibi kalite yönetimi sistemlerini bütünleştirmek isteyen şirketlere ve bu şirketlerin gıda güvenliği yönetimi sistemlerine yöneliktir. Gıda yönetimi sisteminizin ISO 22000:2005’in gerekliliklerini karşıladığını belgelemenin bize yararları :

  • ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi ile Global gıda tedariki zincirinde tüm kuruluşlar için geçerlilik.
  • ISO 22000 Gerçek anlamda global, uluslararası bir standarttır
  • ISO 22000 Ulusal standartların uyumlaştırılması için potansiyel
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi mevcut perakende gıda güvenliği standartlarının çoğu gereksinimini karşılar
  • ISO 22000 Codex HACCP prensiplerine uygundur
  • ISO 22000 Belgesi uluslar arasında HACCP kavramları iletişimini sağlar
  • ISO 22000 Üçüncü taraf sertifkikasyonu için çerçeve sağlayan net gerekliliklerle denetlenebilir bir standartdır
  • ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemi ile yasal gerekliliklere uyum sağlanır
  • ISO 9001 ve ISO 22000 ‘in yönetim sistemi maddelerine uygun bir yapı
  • ISO 22000 sistemi ile tedarik zincirindeki ortaklarla tehlikeler hakkında iletişim kurma olanağı

1955'ten Gönüllere...

Nur Pastaneleri, günümüzde 67 yıllık tecrübesiyle ilk günden bu yana üretimdeki titizliği, zengin ürün yelpazesi, yüksek müşteri memnuniyeti ile ülkemizin önemli markaları arasında yer almayı başarmıştır.

Size en yakın şubemizi arayarak siparişinizi verebilirsiniz.

Kabul ediyoruz

Image Retina
* Nur Pastaneleri, en popüler ödeme ağ geçitlerini destekler.
© 2021 Nur Pastaneleri – Tüm Hakları Saklıdır. – Yukarı Dön

Alışveriş sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramak için Enter tuşuna veya kapatmak için Esc tuşuna basın