Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası

Küçük

Nur Pastaneleri gıda üretim teknolojisi kurallarına ve yasal mevzuatlara uyarak, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını doğru ve zamanında gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Değişen piyasa koşulları doğrultusunda sektörün gereklerini yerine getirmek amacıyla bilgi ve tecrübemizi günümüz teknolojileri ile birleştirerek, kalite yönetim sisteminde sürekli gelişimi ve müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamayı kendisine görev edinmiştir.

Nur Pastaneleri, çalışanlarının firma amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimlerini planlayarak, toplam kaliteye daha etkin katılmalarını sağlayıp ekip ruhunu geliştirmektedir.

Firmamız milli ve manevi değerlere bağlı kalarak, kendisini devletine, iş ortaklarına, çalışanlarına, tedarikçilerine ve çevresine karşı sorumlu tutmaktadır.

       Tedarik ettiğimiz ve üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerde, taklit ve tağşişi önlemeyi 

    Nur pastaneleri olarak Gıda güvenliği bilincini tüm süreçte yaşatmayı ve sürekliliğini sağlamayı,

     Ürünlerimizi, resmi kurum ve kuruluşların kanun, tüzük ve yönetmeliklerine uygun olarak üretmeyi,

    Çalışanlarımızı eğitimlerle destekleyerek gıda güvenliği konusunda bilinçlendirmeyi, bu şekilde ortaya çıkabilecek uygunsuzlukları önlemeyi ilke edindik.

        Nur Pastanelerinde kalite ve hijyenden tüm çalışanlarımız birinci derecede sorumludur. En önemli ürünümüzün kalite olduğunu bilerek, kalitenin kontrolü yerine üretimini amaçladık.

Hedefimiz; müşterilerimizin bu günkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlayıp, ürün ve hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmek ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla çalışarak daima daha iyiyi aramaktır.

Kurumsal

1955'ten Gönüllere...

Nur Pastaneleri, günümüzde 67 yıllık tecrübesiyle ilk günden bu yana üretimdeki titizliği, zengin ürün yelpazesi, yüksek müşteri memnuniyeti ile ülkemizin önemli markaları arasında yer almayı başarmıştır.

Size en yakın şubemizi arayarak siparişinizi verebilirsiniz.

© 2021 Nur Pastaneleri – Tüm Hakları Saklıdır. – Yukarı Dön

Alışveriş sepeti

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Aramak için Enter tuşuna veya kapatmak için Esc tuşuna basın